O nás

 

vizitka

Zabýváme se dodávkou a montáží plastových oken a dveří z profilu VEKA Okna jsou osazena celoobvodovýn kováním MacoVýhradně spolupracujeme s tuzemským dodavatelem oken a dveří.

Zdarma u Vás okna zaměříme, navrhneme možné varianty, následně Vám vyhotovíme cenovou nabídku. V případě zájmu o realizaci naší firmou, obdržíte  SMLOUVU O DÍLE, ve které je pevně stanoven předmět smlouvy, termín dodání, vč. platebních podmínek. Po potvrzení smlouvy oběma smluvními stranami objednáme Vaše okna u dodavatele. Po jejich vyrobení s Vámi upřesníme den zahájení prací. Naší výhodou je dodávka komplet, jak uvádíme na začátku tzn., že dodání oken provádíme včetně tzv. "zednického zapravení"Všechny práce provádíme osobně tzn. od počátečního zaměření až do koncového předání hotového díla se stále setkáváte a jednáte se stejnými lidmi. Nenajímáme si žádné externí montážní čety. Dle zájmu zajišťujeme bezprostředně po dokončení prací úklid dle požadavků zákazníka. 

70% zakázek je realizováno na doporučení našich zákazníků.

Vzhledem k častým dotazům našich zákazníků na práce, které se mohou provádět  před, současně nebo těsně po výměně oken a dveří, jsme se rozhodli rozšířit od 1.2.2011  naše služby. Podrobnosti zde.